: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski :

: newsy : : kontakt : : konkursy :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie kawalerskie
dyskoteki bary
hotele online

www.nocnygdansk.pl/lokale.php?nrlok=106

Strefa Reklamy:
07-02-2018 | Scena Muzyczna GAK - cykl koncertów piosenki francuskiej

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury ponownie zaprasza na cykl koncertów piosenki francuskiej. "Paryżu Kocham Cię...", to pierwszy koncert z cyklu, podczas którego usłyszymy wielkie przeboje francuskiej piosenki w wykonaniu znakomitego paryskiego stypendysty Janusza Zbiegieła - już 10-go lutego o godz. 19:00 w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

"Paryżu Kocham Cię...", to Walentynkowy Koncert, podczas którego usłyszymy wielkie przeboje francuskiej piosenki z repertuaru znakomitych wykonawców, takich jak:

Jaques Brel – "Ne me quitte pas" (Nie opuszczaj mnie), "La chanson de vieux amants" (Piosenka starych kochanków)

Gilbert Becaud - znakomitego wykonawcy, który we Francji nazywany jest wulkanem estrady, kompozytor i wykonawca takich przebojów jak "Et maintenant" (I co teraz) czy znanego na świecie szlagieru "Nathalie"

Serge Reggiani – aktora i piosenkarza włoskiego pochodzenia, z jego repertuaru m.in. "Ma derniere volante" (Moja ostatnia wola), "La tarte a la creme" (Ciastko z kremem). Muzykę do wielu utworów z jego repertuaru skomponowała Alice Dona znana i ceniona kompozytorka i piosenkarka we Francji, właścicielka szkoły piosenkarsko-aktorskiej "Conservatoir Maubel", do której uczęszczał Janusz Zbiegieł.

Serge Lama - kompozytor wielkiego międzynarodowego przeboju "Je suis malade" (jestem chory) będzie ostatnim wykonawcą, którego utwory usłyszymy podczas koncertu.  

Natomiast Janusz Zbiegieł wykona również jeden z największych przebojów ostatnich lat "Je t aime" (Kocham cie) z repertuaru znanej i cenionej na świecie wokalistki Lary Fabian.

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży oraz 30 zł w dniu koncertu są do nabycia w budynku Sceny Muzycznej GAK, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku oraz za pośrednictwem portalu bilety24.pl

Zapraszamy !!!

Grey

rzut na fotki do artykułu: Scena Muzyczna GAK - cykl koncertów piosenki francuskiej


foto 1 foto 2 foto 3 foto 4 foto 5komentarze archiwalne

www.blaszanybebenek.com www.miastoaniolow.com.pl www.barbados.com.pl fahrenheit www.panoramarestauracja.pl friends www.quepasa.com.pl

: startujemy : : nocna kuchnia : : multi-medialnie : : coctail towarzyski : : newsy : : kontakt : : konkursy :

Właścicielem serwisu nocnygdansk.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2014 - Gdańskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone